خانه / دسته‌بندی نشده / ارتباط بانک توسعه صادرات با ۱۱۸بانک جهان برقرار شد

ارتباط بانک توسعه صادرات با ۱۱۸بانک جهان برقرار شدصفر قره داغی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از اجرایی شدن برجام زمینه ایجاد و برقراری روابط بانکی و کارگزاری با بانک های دیگر کشورها در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: به مدد تلاش مستمر مدیران بانک توسعه صادرات در حال حاضر رابط کارگزاری با ۷۱ بانک در ۲۲ کشور اروپایی، ۴۲ بانک در ۱۹ کشور آسیایی و پنج بانک در پنج کشور آفریقایی برقرار شده است.
رئیس بانک توسعه صادرات مرکز همدان اظهار کرد: همچنین در راستای رفع برخی مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی، خطوط دریافتی کوتاه و بلند مدت بین بانک توسعه صادرات و ‘اگزیم’ بانک کره جنوبی ایجاد شد.
قره داغی ادامه داد: همچنین قرار داد دو منظوره با بانک اکو، اوبر (Ober) بانک اتریش، قرادادهای ترتیبات بانکی با بانک آر.اف.سی (RFC) مسکو و قرارداد تامین مالی کوتاه مدت با بانک بلاد عراق منعقد شده است.
وی گفت: از دیگر اقدامات برجسته این بانک برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و کم بهره به واحدهای تولیدی صادراتی انعقاد قراردادهای ارزی و ریالی با صندوق توسعه ملی است.
وی بیان کرد: بانک توسعه صادرات همدان با توجه به ظرفیت های صادراتی این استان و لزوم حمایت مالی و مشاوره ای از صادرکنندگان همدانی، در سال ۷۹ راه اندازی شد.
۷۵۲۶/۲۰۹۰
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید