خانه / دسته‌بندی نشده / احمد رضوانی نائینی در سمت فرماندار اصفهان ابقا شد

احمد رضوانی نائینی در سمت فرماندار اصفهان ابقا شدبه گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور روز سه شنبه اعلام کرد: وزیر کشور در حکمی ‘ احمد رضوانی نائینی ‘ را به سمت فرماندار شهرستان اصفهان منصوب کرد.
در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به احمد رضوانی نائینی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار اصفهان به سمت فرماندار شهرستان اصفهان منصوب می شوید.
در این حکم وزیر کشور خطاب به احمد رضوانی نائینی وزیر کشور آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ‘مدظله العالی’ موفق باشید.
خاطرنشان می شود، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اوایل اسفند سال گذشته (۹۵) طی حکمی احمد رضوانی نائینی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان اصفهان جایگزین فضل الله کفیل کرده بود.
احمد رضوانی نایینی پیش از این فرماندار خمینی شهر بود و فضل الله کفیل نیز از اردیبهشت سال ۹۰ بعنوان فرماندار شهرستان اصفهان منصوب شده بود.
استاندار اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اصفهان که ۹ اسفند سال گذشته در سالن شهید دادمان اداره کل راه و شهرسازی این استان برگزار شد، فضل الله کفیل را به عنوان مشاور و دستیار ویژه خود منصوب کرد.
۲۰۹۳ ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید