خانه / دسته‌بندی نشده / اتحاد و ولایت مداری رمز تداوم افتخارات نظام اسلامی است

اتحاد و ولایت مداری رمز تداوم افتخارات نظام اسلامی استبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در آئین این هفته نماز جمعه کرمان با دعوت همگان به رعایت تقوای الهی افزود: دشمن به این نتیجه رسیده است که با جنگ سخت نمی تواند بر ملت ایران پیروز شود و گرچه استارت هایی را مانند حوادث اخیر می زند اما فکر می کند که با ابزار جنگ نرم باید مردم و این انقلاب را از پای درآورد.
وی تصریح کرد: ناامید کردن مردم و استفاده از ابزارهای فرهنگی، نابود کردن اعتقادات و ایمان مردم با پخش شایعات زیاد ، دروغ پردازی و مانع تراشی برای حل مشکلات مردم از نقشه های شوم دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است.
حجت الاسلام علیدادی رفع مشکلات معیشتی مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی حل مشکلات بیکاری ، اشتغال و رفع خلاء های داخلی را مورد تاکید قرار داده اند و همه باید با همراهی و هم افزایی در راستای رفع کاستی های احتمالی اقدام کنیم.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، اشغال نظامی فرودگاه مهرآباد به دستور بختیار به منظور جلوگیری از ورود امام خمینی (ره) را یکی از حوادث بهمن ماه برشمرد و گفت: بختیار در ابتدا از مبارزان با شاه بود اما آرام آرام استحاله شد و نخست وزیری را از شاه گرفت .
وی ادامه داد:بختیار آنقدر حمایت و پستی خود را به پیش برد که فرودگاه را بر روی امام (ره) بست اما به فضل خداوند این حرکت نیز خنثی شد و امام آمدند و انقلاب شکوهمند اسلامی به پیروزی رسید و تاکنون افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است.
خطیب جمعه کرمان به روز غزه اشاره و بیان کرد: اسرائیل منحوس و رژیم صهیونیستی مانند غده سرطانی به وسیله استکبار جهانی در سرزمین اسلامی گذاشته شده است و مسلمانان را قتل عام می کند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان وسعت نوار غزه را ۴۰ در ۱۰ کیلومتر ذکر کرد و ادامه داد: این منطقه از تراکم جمعیت بسیار بالایی برخوردار است و یک میلیون و ۷۰۰ هزار مسلمان در این منطقه زندگی می کنند و هر روز مسمانان نوار غزه با تهدید و آتش روبرو می شوند.
وی به نامه رئیس دفتر سیاسی گروه حماس به رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این نامه نشان دهنده آن است که در دنیای امروز تنها کسی که صادقانه از جبهه مقاومت حراست می کند ایران اسلامی است.
امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: دستاورد دفاع از حزب الله جنگ هشت روزه ای است که برای اولین بار مردم فلسطین در آن پیروز شدند.
وی یاد جانباختگان کشتی نفتکش ساچی را گرامی داشت و گفت: این افراد در آتش پرحرارت این دنیا سوختند تا خود را از آتش آخرت رهایی بخشند و باید به خانواده آنها تسلیت گفت.
وی ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و بهورز را تبریک گفت .
حجت الاسلام علیدادی با تاکید بر اینکه حفاظت و حراست از محیط زیست وظیفه دینی و اسلامی ماست افزود : هوای پاک برای همه موجودات زنده امری ضروری و حیاتی است و وظیفه الهی ماست که به فعالان محیط زیست کمک کرده و ازنعمت های الهی حراست کنیم.
امام جمعه کرمان در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی های رفتاری یک مسلمان اشاره و بیان کرد: یکی از رفتارهایی که به شدت ما را از اسلام و مسلمانی دور می کند، رفتار هوا پرستانه است که آثار بسیار خطرناکی را نیز در زندگی بر جای می گذارد.
وی با بیان اینکه یکی از سرانجام های رفتارهای هواپرستانه پیروی از شیطان است، گفت: گاهی پیروی از شیطان، فاصله آدمی با اسلام و مسلمانی به حدی می رسد که دیگر راه بازگشتی نیز باقی نمی ماند.
امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: زمانی که آدمی گوش خود را دراختیار شیطان گذاشت و وقتی گناهان بزرگ در ذهن او کوچک شمرده شد، دنبال رو هوا و هوس می شود.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: گاهی افراد براساس گرایش سیاسی خود مطالبی را دنبال می کنند که اگر از آنها بپرسیم آیا این گرایش های سیاسی مورد رضایت خداوند است، از پاسخ دادن باز می مانند.
آئین این هفته نماز جمعه کرمان در مصلای امام علی (ع) این شهر برگزار شد.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی**انتشار: بهنام احمدی
۷۴۴۰/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید