خانه / دسته‌بندی نشده / آیین تحویل سال نو در چهار یادمان ارتش در خوزستان برگزار می شود

آیین تحویل سال نو در چهار یادمان ارتش در خوزستان برگزار می شودسرتیپ دوم حسن سیفی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مرکزیت برنامه های تحویل سال ارتش در یادمان دهلاویه در شهرستان دشت آزادگان است.
وی گفت: از جمله برنامه های ارتش برای زائران راهیان نور در یادمان ها اجرای برنامه های نمایشی توسط سربازان، سرود دسته جمعی، مداحی، اجرای برنامه هایی به مناسبت شهادت امام هادی (ع) و حضور فرماندهان جنوب غرب ارتش است.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش بیان کرد: در این یادمان ها نمایشگاه های تخصصی شامل ماکت عملیات های دفاع مقدس، تجیهزات و ادوات جنگی و… نیز برپاست.
وی ادامه داد: روایتگران و راویان دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی، در این یادمان ها به شرح ایثارگری و رشادت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ، برای بازدید کنندگان می پردازند.
یادمان های چذابه، دهلاویه، عملیات رمضان، آب تیمور، و پایگاه هوایی شهید وحدتی دزفول، پایگاه دریایی خرمشهر و قرارگاه رعد پدافند هوایی و پادگان میشداغ ارتش در خوزستان آماده خدمات رسانی به زائران راهیان نور هستند.
هر ساله به ویژه از نیمه اسفند خیل زائران راهیان نور و نیز مسافران نوروزی از نقاط مختلف کشور برای بازدید و حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس به خوزستان سفر می کنند.
۷۱۵۸/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید