خانه / دسته‌بندی نشده / آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد

آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بنددبه گزارش ایرنا، توافق باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارطغرل سالام بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه داشته است و رسانه های مختلف این کشور به درج اخبار مربوطه در روز پنجشنبه پرداخته اند.
خبرگزاری آناتولی با اشاره به اینکه ارطغرل ساغلام، سرمربی با سابقه تیم ‌های مطرح ترکیه پس از توافق اولیه با مسئولین تیم تراکتورسازی تبریز در استانبول، امشب برای عقد قرارداد راهی ایران خواهد شد، نوشت: سرمربی سابق تیم های بشیکتاش و بورسا اسپور ترکیه برای ۱۱ بازی باقیمانده در لیگ برتر ایران با نماینده تبریز قرارداد خواهد بست.
ساغلام که پیشتر با بورسا اسپور قهرمانی سوپرلیگ ترکیه را در کارنامه خود ثبت کرده و نخستین قهرمانی این تیم در تاریخ فوتبالش را رقم زده است، در گفت‌وگو با آناتولی ضمن اعلام این خبر گفت: امشب به ایران می روم، فردا پس از انجام دیدار نهایی هدایت این تیم را بر عهده خواهم گرفت، امیدوارم این تصمیم برای هر دو طرف توام با خیر و برکت باشد.
گفتنی است تیم تراکتورسازی تبریز هم اکنون با ۲۰ امتیاز در رده یازدهم جدول رقابت های لیگ برتر ایران قرار دارد.
به گزارش ایرنا، ساغلام ۴۸ ساله سابقه هدایت تیم های سامسون اسپور، کایسری اسپور، اسکی شهیر اسپور، بشیکتاش، بورسا اسپور و مالاتیااسپور را در کارنامه خود دارد که بهترین دوران مربیگری اش بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در بورسااسپور بود.
وی از سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۷ در رده های مختلف تیم های ملی ترکیه بازی کرده است و تعداد ۲۷ بازی ملی در تیم بزرگسالان به ثبت رسیده است.
خبرنگار: مرتضائی**انتشار: عزیزی راد
۳۰۳۸/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید