خانه / دسته‌بندی نشده / آمادگی اسکی بازان ایرانی برای حضور رقابت های پارالمپیک در کره جنوبی

آمادگی اسکی بازان ایرانی برای حضور رقابت های پارالمپیک در کره جنوبیصادق کلهر روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اولین روز تمرینات، اسکی بازان ایرانی در پیست اسکی کره جنوبی، اظهار داشت: تمرینات خوبی را اسکی بازان ما پشت سر گذاشته اند و تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.
وی با بیان اینکه این رقابت ها از روز جمعه آغاز می شود افزود: با توجه به اینکه این رقابت ها پاراالمپیک است و شرایط خاص خودش را می طلبد، اسکی بازان ما تلاش می کنند تا بتوانند کارایی خودشان را به بهترین وجه پیاده کنند.
کلهر گفت: تلاش اسکی بازان ما برای کسب نتایج بهتر در این دوره از رقابت ها بسیار با ارزش و قابل احترام است .
کاروان ایران برای نخستین بار با پنج نماینده در این دوره شرکت می کند، در پارالمپیک های زمستانی سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۴ ایران فقط با یک ورزشکار مرد به نام صادق کلهر و در رشته اسکی شرکت کرده بود و در سال ۱۹۹۸ میلادی نیز کلهر و رمضان علی جیرودی در رشته اسکی در بازی های پارالمپیک زمستانی حضور داشت.
۴ البرزی در مسابقات پاراالمپیک زمستانی کره جنوبی حضور دارند، حسین سولقانی و صدیقه روزبه به عنوان ورزشکار در این دوره از رقابت ها شرکت می کنند.
همچنین صادق کلهر و رحمت الله مقدید به عنوان مربی برای این دوره از پارالمپیک زمستانی اعزام شده اند.
ورزشکاران در این دوره از رقابت ها در ۲ رشته اسنوبرد و صحرانوردی، با دیگر ورزشکاران رقابت می کنند.
رقابت های پارالمپیک ۲۰۱۸ از ۱۷ اسفند ماه با حضور ۵۵۰ ورزشکار از ۴۲ کشور جهان در پیونگ چانگ کره جنوبی آغاز و تا ۲۸ اسفند ادامه دارد.
۷۴۱۴/۱۵۳۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید